Moskva - Vladivostok - 19 dní


 • Sezóna: Léto, Podzim
 • Délka: 19 dní / 18 noci
 • Počet lidí: Min – 4, Max - 12
od 0 Kč
ID: TRN 02

Podél trati Transsibiřské magistrály leží 89 měst, během cesty v přátelské společnosti, uvidíte te nejvýznamnější .
Uvidíte přírodu a kulturu různých regionů Ruska.

Krátce o cestě:
 • Počet lidí ve skupině – min. 4, max. 12
 • Trasa: Moskva-Kazan-Jekatěrinburg-Krasnojarsk-Irkutsk-Chabarovsk-Vladivostok
 • Délka trasy: 9288 km
 • nejdelší železnice na světě (9288,2 km)
 • 6 velkých řek: Volga, Kama, Irtyš, Ob, Jenisej, Amur
 • unikátní jezero Bajkal
 • různé národnosti, lidové zvyky, náboženství
 • jedinečná ruská kultura a jazyk
Program » Plný
DEN 1.
Přílet do Moskvy

Odlet z Prahy. Přílet do Moskvy. Setkání s průvodcem. Okružní jízda po Moskvě 2 hod. Transfer na vlakové nádraží. Vlak Moskva – N. Novgorod odjezd 21:12 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 2.
N. Novgorod

Vlak Moskva – N. Novgorod příjezd 01:03 (místního času). Transfer - ubytování v hotelu "Ibis"***, dvojlůžkové pokoji . Snídaně.  11:00  Setkání s průvodcem v hotelu. Prohlídka města minibusem ( 3hod). Transfer na vlakové nádraží. Možnost nenechat zavazadla v úschovné na nádraží.  Individuálně volno. Vlak N. Novgorod – Kazan odjezd 20:53 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 3.
Kazan

Kazan příjezd 05:18 (místního času) Setkání s průvodcem na vlakovém nádraží v 6:30. Prohlídka města. Snídaně  v kavárně. Návštěva Kazaňského Kremlu. Návštěva muzea Republiky Tatarstán. Návštěva muzea Lenina. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd vlaku 20:08 (místního času) do Jekatěrinburgu. Cesta vlakem.

DEN 4.
Jekatěrinburg

Jekatěrinburg příjezd 12:20  (místního času). Prohlídka města minibusem. Návštěva muzea Prohlídka města s návštěvou Muzea historie a přírody kraje („Shigirskaja pokladnice“ + „Sál pamětní Romanovců“) + Mikhailovský hřbitov (Pomník československých legionářům.) Transfer - ubytování v hostelu "Du bi du". Přenocovaní v Jekatěrinburgu (čtyřlůžkové pokoji, WC a sprcha na chodbě).

DEN 5.
Jekatěrinburg

Výlet autem na hraniční obelisk rozdělující Evropu a Asii + prohlídku komplexu Ganina Jama . Transfer na vlakové nádraží.  Vlak Jekatěrinburg- Krasnojarsk odjezd 18:42  (místního času)

Cesta vlakem

DEN 6.
Cesta vlakem

Cesta vlakem

DEN 7.
Krasnojarsk

Krasnojarsk příjezd 06:40  (místního času). Cestující uschovají zavazadla na nádraží. 07:00 snídaně. Výlet do Krasnojarské vodní elektrárny s návštěvou vyhlídky "Tsar-ryba" a fan-parku "Bobrovy log ", 4,5 hodiny. V areálu "Bobrový Log" s pomocí nové lanovky (lístky jsou v ceně) navštívíte vyhlídky s inspirující pohledem na panoramu Takmakovského regionu a přírodní rezervace "Stolby ". Prohlídka města autem 3 hodiny. Transfer na vlakové nádraží.  Vlak Krasnojarsk- Irkutsk odjezd 21:55  (místního času). Cesta vlakem.

DEN 8.
Irkutsk - Listvjanka

Cesta vlakem. Irkutsk příjezd 21:15 (místního času). Transfer do vesnice Listvjanka.  Ubytování v minihotelu (dvojlůžkové pokoji). Večeře.  Nocleh.

DEN 9.
Listvjanka

Snídaně.  Návštěva, muzea jezera Bajkal,  prohlídka rozhledny u Čerského kamene. Krátká prohlídka vesnice Listvjanka. Prohlídka etnografického muzea ve skanzenu Taľci. Nocleh v Irkutsku, hotel “Victoria“ *** (dvojlůžkové pokoji).

DEN 10.
Přejezd na ostrov Oľchon

Snídaně. Transfer na autobusové nádraží v Irkutsku. Odjezd na ostrov Oľchon (veřejná doprava). Setkání s průvodcem. Individuální volno. Večeře. Nocleh v "Nikita" Guesthouse.

DEN 11.
Ostrov Oľchon

Snídaně. Celodenní výlet do severní části ostrova k mysu Choboj (průvodce, piknik). Návrat do vesnice až k večeru.  Nocleh v turistické chatě ve vesnici Chužir (dvojlůžkové pokoji).

DEN 12.
Ostrov Oľchon

Snídaně.  Výlet do jižní části ostrova (průvodce, piknik). Návrat do vesnice.  Nocleh v turistické chatě ve vesnici Chužir.

DEN 13.
Odjezd do Irkutsku

Snídaně. Odjezd do Irkutsku(veřejná doprava). Transfer z autobusové nádraží do vlakového nádraží. Odjezd 21:55 (místního času)

DEN 14.
Ulan-Ude

Ulan-Ude příjezd 05:42 (místního času) Setkání s průvodcem na vlakovém nádraží. Transfer  na snídaně (snídaně na vlastní náklady cca 500rub). 08:00 Prohlídka města Ulan-Ude. Výlet Ivolginskiy Datsan. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd do Chabarovsku v 15:19 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 15.
Cesta vlakem

Cesta vlakem

DEN 16.
Chabarovsk

Příjezd 19:01 do Chabarovsku. Transfer do hotelu , ubytovaní . Nocleh v Chabarovsku, hotel “Turist“ **( dvojlůžkové pokoji).

DEN 17.
Chabarovsk

Snídaně. Prohlídka města. Návštěva muzea místní historii. Čas na oběd. Vyhlídkové plavba po Amuru. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd do Vladivostoku v 20:45 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 18.
Vladivostok

Vladivostok příjezd 08:27  (místního času). Prohlídka města minibusem. Návštěva muzea ponorek S-56 Stalinec je v ceně.  Muzeum přímořského kraje.  Výlet na Tokarevský maják a Mořský hřbitov – památník československých legionářů. Transfer - ubytování v hostelu "Milionka". Nocleh ve Vladivostoku(čtyřlůžkový pokoj).

DEN 19.
Odlet do Prahy

Transfer na letiště. Odlet do Prahy přes Moskvu.

Cena zahrnuje
 • Česky mluvicího průvodce v Moskvě.
 • Rusky mluvicího průvodce dal podle programu;
 • Dopravu / Prohlídky podle programu;
 • 10 x ubytovaní v hotelu nebo hostelu
 • 7 x snídaně, 1 x večeře, 2 x oběd formou pikniku.
 • Vlakové jízdenky 2 třida (lůžko v kupé pro 4 os.)

Kalkulace jsme dělali v Listopadu 2019 a aktuální ceny se mohou změnit. Upřesníme po objednávce.

Cena nezahrnuje
 • Letenky Praha – Moskva// Vladivostok – Praha ( cena letenek na letech Aertoflotu je dnes od 12900 Kč, vč 1PC 23KG zavazadla )
 • Poplatky za vydání vstupního víza do Ruska - 1900 Kč
 • Fakultativní výlety
 • Obědy a večeře které nejsou v programu uvedeny
 • Cestovní pojištění – nabízíme Allianz – 2486 Kč/osoba mladší 70 let

Pojistní podmínky: https://online.allianz.cz/file/43831/Cestovni_pojisteni_PP_2018.pdf

Pro pojištěni storna, pojištěni musí byt uhrazeno nejpozději při uhrazeni doplatku.

Cestovní pojištění zahrnuje

 • léčebné výlohy v zahraničí bez limitu pojistného plnění
 • úraz + zavazadla + odpovědnost + doplňkové asistenční služby
 • Pojištění storna zájezdů do 60000 Kč,  spoluúčast je 20%
Program » Zkrácený program
Informace k zájezdu
Galerie
Recenze
Trasa na mapě
Objednat
Podobné zájezdy
Hodnocení: 0
Moskva - Vladivostok
Během našeho zájezdu se seznámíte s «perlami» Transsibiřské magistrály – Moskvou, Jekatěrinburgem, Irkutskem, jeze rem Bajkal a Vladivostokem. Ale pokud máte dostatek času a financí doporučujeme také navštívit Nižný Novgorod, Kazaň, Novosibirsk, Krasnojarsk, Ulan-Ude, Chabarovsk. Železnice vede přes 14 měst a každé z nich stojí za prohlídku.
Náročnost: Nenáročný
 • Poznávací zájezdy
cena na vyžádání
Pokračujte
Podívat se na všechny zájezdy

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.