Rusko

Zajezdy. Rusko
Vyberte typ zájezdu
Vyberte sezónu
Náročnost
1 30
0 200 000
Odebrat filtr

Rádi bychom Vám nabídli naši službu - organizaci individuálních a skupinových poznávacích zájezdů do nejautentičtějších míst v Rusku:Ural,Altaj, jezero Bajkal (zájezd může být zkombinován s prohlídkou Mongolska), Kamčatka, Sachalin a Kurilské ostrovy. 
Navíc máme pro Vás speciální nabídku - nezapomenutelný poznávací zájezd přes celé Rusko známou Transsibiřskou Magistrálou, a poznávací zájezdy do historických míst v Rusku: Petrohrad, Moskva, Jekaterinburg, jezero Bajkal a Kamčatka.
Cestujte s námi a my Vám pomůžeme zorganizovat kvalitní, nezapomenutelnou a levnou dovolenu! Jako zábavný program nabízíme eko-turismus, jezdecké, vodní a automobilové zájezdy, potápění, extrémní a dobrodružný turismus, etnografické a archeologické expedice v Rusku.
Poznat tajuplné krásy Ruska můžete s námi za nejlepší ceny na trhu. Vyberte si naši levnou a kvalitní dovolenu v Rusku.
Ural, Sibiř, jezero Bajkal, Altaj, Kamčatka, jsou místa, kde je vzduch křišťálově čistý a krajinné scenérie ve Vás zanechají nesmazatelný dojem!
Hornatý poloostrov Kamčatka pro milovníky přírodní exotiky, poznávaní takřka kosmické krásy. Rekreace, trekking, foto-turistika, rybaření a další atraktivity na Kamčatce. Poznejte nejmocnější a nejznámější sopky Kamčatky
Nabídka našich zájezdů na Kamčatku: trekking, námořní turistika, horská turistika, zájezdy na koních, lov a rybaření.
Transsibiřská magistrála – vítěz v nominaci „Nejlepší zájezd 2010“ podle hodnocení jednoho z nejpopulárnějších světových cestovních průvodců - Britského Lonely Planet.
Nejdelší železnice na světě – 9 288,2 km, protínající území 12 oblastí, 87 ruských měst a 7 časových pásem. Aktivní dovolena a poznávaní ruského vnitrozemí.
Nabídka našich zájezdu na Transsibiřskou magistrálu – jízda vlakem, poznávací a kombinovaný zájezd.
Navštivte hlavní kulturní města v Rusku - Petrohrad a Moskvu.

  • Evrovíkend
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Představíme Vám i za tu krátkou chvíli mnoho tváří St.Petersburgu. Severní Palmyra – takhle poeticky je St.Petersburg nazýván při srovnání s Palmyrou – městem legendární krásy. St. Petersburg byl založen v roce 1703 a má zajímavou historii carského a kulturního hlavního města Ruska.
od 22 300 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 5 dny
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Je katěrinburg se nachází přímo na hranici Evropy a Asie. Běhe m občanské války zde probíhalo mnoho prudkých bojů, na kterých se podíleli Če skoslovenské obce legionářské. Je zde mnoho památných míst, která jsou s Če skolovenskými legionáři spojeny. Památky na legionáře, kteří padli v bojích jsou také v Nižním Novgorodu, Kunduru atd.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 8 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Náze v posvátného jeze ra Bajkal je pravděpodobně odvozen z jazyka Burjatů a znamená „moře“. Burjati žili na jeh o břez ích odjakživa. Te nto poznávací zájez d nabízí setkání s krásnou přírodou a rozmanitou kulturou těchto národů. Ubytování je zajištěno v hotelích a mini-hotelích (vše chny pokoje mají vlastní sociální zařízení). Zájez d je možné prodloužit o návštěvu Mongolska.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 10 dní
Pokračujte

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.